Пламен Гълъбов премина в Макаби (Нетаня)
Защитникът Пламен Гълъбов ще продължи кариерата си в Израел, след като ЦСКА финализира и последните детайли по преминаването му в първодивизионния Макаби (Нетаня). Финансовите условия са конфиденциални, но освен трансферната сума, ръководството на "армейците" е договорило различни бонуси в зависимост от представянето на футболиста.
Гълъбов премина успешно медицинските прегледи и днес парафира личния си договор. Досегашният контракт на защитника с ЦСКА изтичаше през лятото.
Бранителят изигра общо 65 мача за "червените" във всички надпревари, в които отбеляза 1 попадение. Една дузина от тези срещи бяха в европейските клубни турнири.
През сезон 2016/17 г. Гълъбов записа и 18 срещи за дублиращия тим във Втора лига.
- Новият на "Армията": ЦСКА е име, което носи отговорност и чест
- Генчев: Срещу ЦСКА на техен терен се изисква убийствена ефективност
- ЦСКА представи първото си ново попълнение за зимата
- Христо Янев: Дадохме сърцата си, за да зарадваме хората, които ни подкрепят
- Бруно Жордао: Изчакваме най-добрия шанс, дори да е един на мач
- ЦСКА приключи годината с победа над Локо София
- Бойчо Величков: Имаме сили да победим ЦСКА
- Босът на Локо София: Няма голяма разлика в класите между нас и ЦСКА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]