Феновете на ЦСКА отговориха на левскарите за Кирил Петков
Фенове на ЦСКА призоваха Кирил Петков да се заеме с Левски. Те отговориха на "сините", които вчера публикуваха декларация срещу любимия им клуб.
Ето какво пишат във "Фейсбук":
"Безмерната наглост трябва да бъде наказана! Такива са законите на Вселената!
Досега някак си бяхме свикнали с криминалния живот на ПФК Левски. За "Сухата река" думата наказание е чужда.
Но след извратената им декларация, на всичко това трябва да бъде сложен край.
От "Герена" се възмутиха, че на консултациите за нов кабинет бе поискано на ЦСКА да се разреши да си построи стадион. Не да им го строи държавата, а да си го построи!
Същите тези хрантутници, които смучат от всяка власт. Левски е отбор над задкулисието във властта. Стига вече!
Кирил Петков дойде със заявка да е почтен. Да започне от "Герена", от наглеците от криминалния Левски. Не от енергийната криза. Не от коронавируса. Не от Северна Македония. От зловонното синьо блато!
Не го ли направи - да му плюем на канадската почтеност!".
- Цялата програма на Левски за сезона
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- Цветомир Найденов отново коментира съдийството и решенията на БФС
- ЦСКА 1948 привлича Жул Мейер, Цветомир Найденов загатна за нов трансфер
- Бойко Величков: Позицията на организираните ни привърженици тежи на клуба
- Ето кога стартира подготовката си ЦСКА
- Турски отбор иска Кошмара
- Цветомир Найденов обяви резултатите от „кастинга за треньори“ в ЦСКА 1948