Камбуров: Берое чакат отговор от мен, не знам дали ще имам мотивация да продължа
Мартин Камбуров вкара първия гол за победата на Берое с 2:1 над Славия. Ето какво каза ветеранът след мача:
"Не подценявам Славия, уважавам много този отбор, но през цялото време държахме инициативата. При гола се доверих на индивидуалния ми усет към топката и изиграх ситуацията по-нестандартно, а за късмет се получи. Пропуснахме да вкараме втори гол, който да реши изхода на двубоя и бяхме на крачка да си изпатим за пореден път. Знаехме, че отборът на Славия е опасен при контраатаки, а и ни отбелязаха от първата си ситуация. Важното е, че не рухнахме и продължихме да държим мача в ръцете си. Това ни помогна да отбележим втория гол.
Като изключил Лудогорец и ЦСКА, останалите отбори сме много близко в класирането.
Българска черта е да сравняваме поколенията, но на мен не ми харесва. И преди, и сега не ми е лесно да вкарвам. Имаше много добри защитници навремето, сега също. Не знам дали ще намеря вътрешна мотивация да продължа да играя след Нова година, още не съм решил", заяви Камбуров в ефира на Диема.
- Инфантино обясни защо ФИФА въведе паузите за освежаване на Мондиал 2026
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима