ЦСКА 1948 вдигат заплатите и ще се подсилят с чужденци
Спонсорът и основен фактор в управлението на ФК ЦСКА 1948 Цветомир Найденов е дал съгласието си да вдигне ветото за привличане на чужденци. Това бе потвърдено и от изпълнителния директор Добрин Гьонов след успеха над Лудогорец. Още през зимата треньорът Николай Киров ще може да подсили състава си с каре легионери. Търсят се качествени футболисти, които категорично да подобрят класата на отбора и да го направят още по-конкурентоспособен на фаворитите.
Идеята очевидно е "червените" да се преборят за участие в евротурнирите. Високите амбиции се подчертават и от информациите за това какви заплати са готови да плащат столичани. Коментират се суми от порядъка на 20 000 евро месечно. Такива към момента се дават само в Лудогорец и ЦСКА, пише "Мач Телеграф".
- Инфантино обясни защо ФИФА въведе паузите за освежаване на Мондиал 2026
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима