Славко Матич: Нека ЦСКА е фаворит! Това е само на хартия
Новият старши треньор на Арда Славко Матич даде интервю за Дарик радио, в което говори за предстоящия мач срещу бившия си тим - ЦСКА.
"Отборът е готов. Имахме малко време, но направихме това, което искаме. Върнаха се всички национали, те са добре и са готови за мача. Преди контролата с Берое имахме само 4 тренировки, от които 2 тактически. Доволен съм от това, което те приемаха нещата. Винаги е добре когато се победи, но за мен е важно по какъв начин играе моя отбор. Мен нищо не ме притеснява. Програмата не е лесна, но е най-добра за нас. Срещу най-големите се вижда всичко. Работим добре. Имаме още две тренировки до мача с ЦСКА“, каза Матич.
"Нека ЦСКА е фаворит. Това е на хартия, но на терена ще видим. Ще се радваме на всеки позитивен резултат. За нас позитивен резултат би бил и Х. Важно е как ще дойдем до този позитивен резултат“, допълни треньорът.
"Имам отлични условия за работа. Атмосферата е добра. Още се запознаваме. Направихме много срещи, видеоанализи. Футболистите вече знаят какво аз очаквам от тях. Трябва да даваме максимума на терена и да сме храбри. Аз когато бях в Славия и ЦСКА Йешич беше треньор. Познавам доста треньори – Достанич, Люпко Петрович. Има много сръбски треньори. Загорчич е сърбин, но има български паспорт. Надявам се в Арда също да се получат добри неща“, допълни още Славко Матич.
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“