Тунчев: Не ни достигна концентрация
Старши-треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев коментира загубата от Лудогорец с 1:0 мач от 14-ия кръг на efbet Лига
"Не ни достигна концентрация в последните минути. Лудогорец ни бе заградил в нашата половина, но ние успявахме да ги удържим. Може би допуснахме миг невнимание и получихме гол. Искахме да излезем малко по-напред и да притиснем съперника, но не успяхме - те ни натикаха в полето ни. През първите минути играхме добре, но след това те ни натиснаха сериозно.
Нормално е в края на мача умората да окаже влияние. Имахме проблеми с различни футболисти. На тяхно място влязоха други хора, които все още не са на 100%. Има върху какво още да работим. Трябва да подобрим контрола над топката", заяви Тунчев.
- Лудогорец представи нов треньор, работил с Юрген Клоп
- Лудогорец търси фенове от Варна за мача срещу ПАОК
- Хьогмо: Връзката между мен и футболистите е въпрос на тренировки
- Орела: Разликата в класите си каза думата
- Лудогорец продължи с победите при новия треньор
- В Лудогорец бесни на БФС
- Лудогорец се раздели с тийм мениджър
- Лудогорец подкрепи Михайлов и Пенев
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]