Стойчо Младенов обмисля промени в състава на ЦСКА за следващия мач
Сериозни промени в ЦСКА се очакват за предстоящия утре мач срещу ЦСКА 1948. Старши треньорът Стойчо Младенов със сигурност ще направи ротация в стартовия състав, за да постигне освежаване в играта, съобщава "Тема Спорт“.
Финландският национал Томас Лам, който сбърка фатално по време на мача със Зоря Луганск и беше основата на поражението, ще бъде оставен на пейката. Мястото му в центъра на защитата ще бъде заето от Карол Метс.
Твърдият титуляр Иван Турицов също ще се озове при резервите, тъй като в последно време му се събраха твърде много мачове и сега ще получи известна почивка. Вместо него ще бъде използван Тибо Вион. Французинът беше привлечен на "Армията“ именно като десен бек, но впоследствие беше използван предимно като вътрешен халф.
Най-интересната и очаквана от феновете промяна ще бъде по лявото крило, където от началото на сезона титуляр е Яник Вилдсхут. Нидерландецът обаче е крайно неефективен, до момента няма отбелязан гол, а и завършващият му пас не е на ниво.
В двата мача срещу Зоря Вилдсхут се отличи с фрапантни пропуски и твърде вероятно мястото му ще бъде заето от Йоан Баи. Не е изключено Греъм Кери да бъде преместен вляво, а зад гърба на Жорди Кайседо да действа Федерико Варела.
Мачът с ЦСКА 1948 е в понеделник от 17:30 часа на "Българска армия“, но ще бъде без публика заради наказание на ЦСКА.
- Генчев: Срещу ЦСКА на техен терен се изисква убийствена ефективност
- ЦСКА представи първото си ново попълнение за зимата
- Христо Янев: Дадохме сърцата си, за да зарадваме хората, които ни подкрепят
- Бруно Жордао: Изчакваме най-добрия шанс, дори да е един на мач
- ЦСКА приключи годината с победа над Локо София
- Бойчо Величков: Имаме сили да победим ЦСКА
- Босът на Локо София: Няма голяма разлика в класите между нас и ЦСКА
- Двама от ЦСКА с травми, пропускат мача с Локо София