Наумов: Целият отбор се представи на ниво - доволен съм
Капитанът на ЦСКА 1948 Даниел Наумов даде мнението си след нулевото равенство с Левски на стадион "Георги Аспарухов". Националният вратар поздрави феновете в синьо за атмосферата, която създадоха по време на двубоя.
"Спечелихме една точка, като цяло нагласата ни беше за три. Въпреки че съм цесекар, поздравявам феновете на Левски, които създадоха прекрасна обстановка, беше удоволствие да играем. Смело е да дойдем за три точки, по обясними причини в началото на сезона отборът не изглеждаше добре, но това се промени коренно с идването на новия треньор. Целият отбор се представи на ниво - доволен съм, да. Получи се хубав мач, добра точка, гледаме към следващите мачове. Като цяло настроението в отбора ни се промени с идването на новия треньор, доста от изискванията към нас се промениха, което дава резултат - два мача и четири точки, 5:1 гола", заяви вратарят на "червените".
- Фоа гра
- Димитър Васев: Имаме амбиции в Локо София
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Ботев (Пловдив) си върна Димитър Тонев
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Берое привлече защитник от Хебър
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси