Калоян Кръстев: От дете съм фен на ЦСКА! Мечтата ми се сбъдна
Най-новито попълнение на ЦСКА Калоян Кръстев не скри радостта си от трансфера. В Instagram той заяви, че една негова детска мечта се е сбъднала. Нападателят е фен от малък на "армейците“ и сега има възможност да се състезава за любимия си клуб.
"Една мечта се сбъдна. От дете, което е подкрепяло ЦСКА по трибуните до футболист на най-големия отбор в България. Пределно мотивиран съм да оправдая очакванията и да достигнем целите които прилягат на отбор като ЦСКА, а именно титла и купа! Обещавам да давам всичко от себе си всяка минута, която съм на терена. Благодаря на Славия за шанса, който ми даде и ме разви и изгради, като футболист“, написа Калоян Кръстев.
22-годишният таран бе закупен от Славия и официално представен по-рано днес. С екипа на "белите“ той има 10 мача и 8 асистенции в над 100 изиграни мача.
- Хьогмо отново залага на Станич по фланга
- Вальо Илиев отправи мило послание към сина си
- ЦСКА ще промени един от навиците си за мача с Лудогорец
- "Сините" стискат палци за ЦСКА в Разград, но победата ще е за Лудогорец
- Цветомир Найденов: ЦСКА 1948 винаги е доказвал феърплей
- Желан от Левски предпочете трансфер в клуб от Молдова
- Тити Папазов: ЦСКА трябва да играе за честта си в мача с Лудогорец
- Стойко Сакалиев: ЦСКА се различава от Левски и е уважаван отбор