Бивш играч на Левски: В отбора няма комуникация, не бях по-лош от другите играчи
Бившият нападател на Левски Илия Димитров се оплака, че между него и треньора Живко Миланов е липсвало комуникация. Таранът разтрогна със "сините" заради неизплатени заплати и подписа с Локомотив София.
"Нямах комуникация с Живко Миланов. Нито професионална, нито друга. Мисля, че като качества не бях по-лош от другите, нито от перманентно привличаните чужденци. За последно обаче бях титуляр при успеха с 3:0 над ФК ЦСКА 1948. След това с 20-30 минути като смяна няма как да си полезен на отбор като Левски", заяви Димитров, цитиран от "Мач Телеграф".
Нападателят е на мнение, че "сините" ще продължат да се изкачават в таблицата след победата с 3:1 над Царско село. Той се надява, че ще се завърне на "Герена" при друго ръководство.
- Алекс Сентейес пристигна на „Герена“ и официално се присъедини към Левски
- Сержиньо и Мехди Мубарик отправиха първите си послания към феновете на Левски
- Левски планира да създаде трети отбор от сезон 2027/28
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Веласкес: Борац явно са си заслужили да се изправят срещу нас
- Играч на Левски ще бъде опериран преди старта на сезона
- Левски ще прави и трети отбор
- Левски разгроми Радник с 5:0 и впечатли преди старта на сезона
376