Йомов: Без конкуренция не е интересно и няма как да се развиваме
Рано тази сутрин отборът на ЦСКА отлетя за Австрия, където ще протече вторият етап от предсезонната подготовка на тима.
Иван Турицов и Георги Йомов дадоха изявления пред чакащите ги журналисти на Терминал 2 на летище "София".
"Заминаваме с добро настроение. Добре сме физически. Добре сме подгответи. Отиваме да си довършим работата и да се подготвим добре за да покажем най-доброто си лице в началото на сезона. Имах леки проблеми, но вече съм ги отстранил, всиччко е наред. Влезнах в подготовката нормално", каза Йомов.
"По мои първи виждания новинати попълнения са добри момчета. Има време за тях да се докажат. Всичките нови са на добро ниво", заяви още той. "Не ме притеснява конкуренция. Винаги трябва да има конкуренция, защото без нея не е интересно и няма как да се развиваме", добави атакуващият играч на "червените".
- Емил Велев: Левски да забрави за миналия сезон
- Медина: В ЦСКА 1948 сме готови за силен сезон
- Обявиха програмата за първите 3 кръга в efbet Лига
- ЦСКА изравни най-големия си летен резил
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда