ЦСКА започва с подготовката в събота
Отборът на ЦСКА се събира в събота (12 юни) за началото на лятната си подготовка. Уикендът обаче е определен за функционални изследвания на играчите, а от понеделник ще се започне с интензивните тренировъчни занимания. През следващата седмица наставникът Любослав Пенев ще даде и пресконференция за медиите.
Първият етап от подготовката ще протече на клубната база "Панчарево“. На българска земя ще се състои най-вероятно една контрола. От 25 юни тимът заминава на двуседмичен лагер в Австрия, където са предвидени нови 4 проверки. Засега са потвърдени срещите с немския Вердер Бремен и гръцкия шампион Олимпиакос. В момента се водят преговори за още два спаринга със силни съперници.
Тепърва предстоят новини и развитие по селекцията, по която усилено се работи. От първия ден с тима започва новото попълнение Йоан Баи.
- ЦСКА 1948 измъкна зрелищно равенство срещу Марибор след обрат в края
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Здравко от Ритон: В ЦСКА трябват нови на 11 позиции
- Йомов започна тренировки с ЦСКА, Любо Пенев го иска в Локо София
- ЦСКА ще се раздели със защитник
- Христо Янев: Ще има още нови попълнения
- Лагерът на ЦСКА в Австрия остави повече въпросителни, отколкото отговори
- ЦСКА 1948 привлича национал на Тунис с опит във Франция