Половината капацитет на стадиона ще бъде отворен за фенове на финала за Купата
Изпълнителният директор на ЦСКА Пламен Марков обяви, че Националният стадион "Васил Левски" ще бъде отворен за фенове на 50% от капацитета за финалата за Купата на България между "червените" и Арда, който е утре.
Очаква се съвсем скоро да бъдат пуснат в продажба и билетите за мача за феновете на ЦСКА (тези за привърженици на Арда се продават от няколко дни).
Това стана ясно преди минути в здравното министерство и означава, че на трибуните на националния стадион може да има близо 22 000 зрители. На среща в държавния орган по обед се явиха изпълнителният директор на ЦСКА Пламен Марков и тарторът на "червената" агитка Иван Велчев - Кюстендилеца.
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
355
Стискам палци на Арда. Да покажат на всички,че може и без много чужденци.