Веско Великов: Дузпата на ЦСКА 1948 бе подарък от съдията
Треньорът на Ботев Враца Веселин Великов обяви след загубата от новака в елита - ЦСКА 1948 с 0:1, че дузпата за съперника е била смешна.
"Аз съм доволен. Поздравявам моите играчите за мъжката игра. Всичко, което си говорихме преди мача се случи. Доста смешна дузпа. С това ЦСКА 1948 ни победиха", заяви още той. "Направихме глупави грешки. Надявам се да имаме късмет в другите мачове", обяви Великов след мача.
"Съдията така е преценил, така е свирил. За нас няма никаква дузпа. Това е подарък от страна на съдията към отбора на ЦСКА 1948. Трябва да имаме още малко самочувствие, когато владеем топката и да не правим груби грешки в защита", добави още Великов.
- Инфантино обясни защо ФИФА въведе паузите за освежаване на Мондиал 2026
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
197