Херо: Аз съм един от успешните треньори в историята на България
Треньорът на Берое Димитър Димитров коментира победата над ЦСКА с 1:0. Днес Херо записа своя мач номер 471 като наставник. Ето какво обяви Херо в ефира на Диема:
"Разбира се, че съм горд, че съм успял да се завържа толкова в нашия бизнес и професията. Сменил съм доста държави и отбори, навсякъде съм се стремял да се представям максимално добре. Колкото и нескромно да звучи, смятам че съм един от прилично успешните треньори в историята на България. Това, че съм рекордьор малко или много ме прави горд", сподели Димитров.
"Може би ставам банален, но ние си провалихме подготовката. През вторите полувремена видимо отстъпваме на своите съперници. Свалихме и нивото, и темпото. Най важното беше волята и характера. Горд съм, че с този рекорд бе съчетан и с една добра победа", допълни Херо.
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша