Акрапович: Няма дузпа и голът ни е редовен, съдията да види какво е свирил
Треньорът на ЦСКА Бруно Акрапович бе много ядосан след загубата на своя тим от Берое с 1:0. Специалистът очаквано атакува съдията Драгомир Драганов, който даде спорна дузпа за Берое, а след нея не зачете гол на "армейците". Ето какво каза Акрапович по темата:
"Съдията трябва да види какво е свирил и как седят нещата. Първо даде една засада, която я няма, а след това свири дузпа, която не е дузпа. Противникът нямаше повече положение. Ние имахме повече възможности, но не вкарахме гол. Ядосват се играчите, някои плачат в съблекалнята заради един човек".
"Ако губим точки по този начин няма как да се оправим. Не ни се позволява да играем. Можем да бием всеки, това се вижда. Съперникът нямаше положения, но ти го връщаш в мача и му даваш въздух да издържи докрай".
"Искам да имам добър отбор за мачовете за Купата. Затова направихме толкова промени - много играчи висят с картони", каза Акрапович.
- Вальо Илиев отправи мило послание към сина си
- ЦСКА ще промени един от навиците си за мача с Лудогорец
- "Сините" стискат палци за ЦСКА в Разград, но победата ще е за Лудогорец
- Цветомир Найденов: ЦСКА 1948 винаги е доказвал феърплей
- Желан от Левски предпочете трансфер в клуб от Молдова
- Тити Папазов: ЦСКА трябва да играе за честта си в мача с Лудогорец
- Стойко Сакалиев: ЦСКА се различава от Левски и е уважаван отбор
- Стана ясно при какви условия Христо Янев ще остане треньор на ЦСКА