Томаш: Трябват ни точки! Борбата ще е до последно
Треньорът на Етър Александър Томаш не скри разочарованието си от изпуснатата победа срещу Ботев Пловдив (0:0). Ето какво каза младият наставник:
"Първите 15-20 минути имахме положения, Ботев е отбор, който тепърва ще набира енерция, след 20 минути имахме инициатива, имахме ситуации, създадохме 100 % ситуации, днес не ни достигна гола. Липсва ни класа, липсва ни футболно самочувствие", коментира той в ефира на Диема.
"Създаваме положения, което е похвално, но не вкарваме, другото струва пари, с ЦСКА съжалявам, че не взехме нещо, трябват ни точки. След всеки мач в съблекалнята аз виждам тези момчета, нещо не ни стига, ще е до последно борбата, с всеки един отбор ще излезем да вземем точки, искам победи, трябват ни точки. Който успее да тонизира в тази пауза ще се възползва в мачовете след паузата. Искам да бъдем агресивни, ако бяхме оставили пространство на Ботев щяхме да имаме проблеми, тъй като те са много добри на контраатака, днес се справихме по най-добрия начин", каза още треньорът на Етър.
- Генчев: ЦСКА са в добра ситуация, върви им играта
- Херо: Изобщо не заслужавахме да загубим този мач
- Меси носи 3-те точки на Локо София срещу Ботев Пловдив (видео)
- ФКСБ преговаря за защитник на Ботев Пловдив
- Тунчев: Загубихме 2 точки
- Херо: На фона на играта - доволен съм
- Арда и Ботев Пловдив с реми, Тодор Неделев се контузи
- Ботев Пловдив си има нов спортен директор