Найденов: Съдиите са млади, случва се да грешат
Основният спонсор на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов излезе с любопитно изказване относно загубата на неговия тим с 1:0 при гостуването си на Монтана.
Както е известно, главният съдия в мача отсъди спорна дузпа в полза на Монтана, а по-късно отмени гол на "армейците" заради несъществуваща засада.
Найденов качи снимка в официалния си профил във Facebook, под която коментира отменения гол за "червените“ в двубоя.
"Дузпа-менте, спестен червен картон и отменен редовен гол... и всичко това за първите 45 минути, но вината за загубата си е изцяло в нашия отбор. Съдиите са млади момчета, случва се да допускат грешки. Всичко е ОК!", написа Найденов.
- В сряда теглят жребия за Купата на България
- Отпуснаха едва 300 билета за феновете на ЦСКА за мача в Бистрица
- ЦСКА ще се поздрави с нова победа
- ЦСКА назначи нов психолог, той вече работи с Пастор
- ЦСКА 1948 ще е с нов треньор срещу ЦСКА
- Тонислав Йорданов: В ЦСКА ми подляха вода
- ЦСКА опитва да се отърве от Скаршем и Сегер
- Бойко Величков обяви бъдещето на Пастор в ЦСКА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]