Акрапович: Али Соу е голям футболист! Раздава се за целия отбор
Треньорът на ЦСКА Бурно Акрапович бе доволен от успеха над Славия с 1:0 на тежкия терен в "Овча купел".
"Всека пак имаше мач. Трудно беше. Всичко, което направихме през последните дни го направихме. Отборът показа желание. Имахме много хубави моменти на този терен, но липсваше последния пас. Заслужена победа. Много важни три точки за нас“, заяви Акрапович в ефира на Диема.
"Не е възможно да отличим нещо. Играчите спираха топката и след това се опитаха да подават. Трябваше да имат силни спирачки. Нямаше как да се покаже нещо качествено. Двата отбора показаха сигурност и заложиха на дълги топки. Ние бяхме по-добри и заслужена победа. Али Соу е Али Соу. Голям футболист, раздава се за целия отбор. Много е важен за мен и тима“, добави още той.
"Няма как да не ме радва победата. Казвам нещата на отбора както са. Ако продължават да се раздават така, ще има много успехи. Връща се Амос Юга, а след това Кайседо, Бисмарк и Жеферсон, ще бъдем още по-добри. Гледам всички отбори, че имат проблеми в първите мачове. Ние нямахме, а само с условията в мача“, каза босненецът.
- Левски подготви договор за Кареасо, сделката може да е факт още днес
- ЦСКА ще опита да привлече нов централен защитник
- Предлагат улица и алея в София да бъдат кръстени на Димитър Пенев
- ЦСКА 1948 прегази корейци в последната си контрола в Турция
- Гочето: Има много кадърни футболисти в България
- Цветомир Найденов се пошегува с ЦСКА
- ЦСКА прати Додай обратно в Албания
- ЦСКА 1948 завърши наравно с лидера в Босна и Херцеговина