Томаш е новият треньор на Етър
Александър Томаш ще бъде новият треньор на Етър, информират колегите от "boliarinews". Той се завръща в родния си град и ще се опита да стабилизира "виолетовите“, които още нямат победа от началото на сезона и са на дъното в класирането.
42-годишният Томаш е бивш футболист на "болярите“. В кариерата си той е носил още екипите на ЦСКА, ОФИ Крит, Металург Запорожие, Черно море, ФК Баку, Славия и Берое. Като треньор пък е водил тимовете на Банско, Локомотив Горна Оряховица, Верея и Берое.
Томаш заменя на поста Петко Петков, който бе освободен наскоро. Очаква се скоро той да бъде обявен официално, а дебютът му ще е този уикенд в гостуването на Славия.
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
246