Бербатов: В България само ЦСКА се явява сериозен опонент на Лудогорец
Българският нападател Димитър Бербатов коментира шансовете на Клаудиу Кешеру отново да стане голмайстор на българското първенство. Звездата на румънския футбол играе за "орлите" от Разград от 2015-а година, а Лудогорец сега заема второто място във временното класиране в efbet Лига, като Кешеру има три гола в седемте си мача. Берба пък вярва, че отборът отново е основен фаворит за титлата у нас.
"Трудно някой ще спре Лудогорец в първенството. Играят много солиден футбол и го демонстрират също в Европа. Техният сериозен съперник е старият ми отбор – ЦСКА, който също се класира в групите на Лига Европа. Само те се явяват сериозен опонент на тима от Разград", започна Бербо пред известен букмейкърски сайт.
"В Лудогорец Клаудиу Кешеру се чувства у дома. Там той е обичан и уважаван и с годините вкара много голове, така че не му пречи да продължава да го прави и ще го прави", добави най-резултатният футболист за националния отбор на България.
- Цветомир Найденов отново коментира съдийството и решенията на БФС
- ЦСКА 1948 привлича Жул Мейер, Цветомир Найденов загатна за нов трансфер
- Бойко Величков: Позицията на организираните ни привърженици тежи на клуба
- Ето кога стартира подготовката си ЦСКА
- Турски отбор иска Кошмара
- Цветомир Найденов обяви резултатите от „кастинга за треньори“ в ЦСКА 1948
- ЦСКА 1948 се раздели с трима футболисти след края на сезона
- Психоложка: Сега всичко в ЦСКА е чудесно, но имаше много тежки периоди