Опашка на Герена - феновете на Левски започнаха да купуват абонаментни карти
Опашка за закупуване на абонаментни карти се изви този следобед във фен магазина на Левски.
По-рано днес от ръководството на отбора съобщиха, че всеки, който иска да помогне за спасението на отбора - трябва да си закупи абонаментна карта за сезона. Интересът днес огромен, в сравнение с обикновено.
Привържениците се активизираха и в закупуването на билети за дербито с ЦСКА. Сектор "А" е почти разпродаден, а сектор "Б" - на половина. Прогнозите са, че в деня на мача двете трибуни със "сини" фенове ще бъдат пълни до краен предел.
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Левски официално премина към нов собственик след одобрение от КЗК
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
453
КОМЕНТАРИ
11.02.2020 в 22:45
Браво на феновете. Измежду тях има всякакви,разбира се, но очевидно са приели присърце ситуацията с любимия си отбор . Това заслужава само похвали.
11.02.2020 в 16:41
:clap: