Бой до кръв между играч и треньор беляза тренировка на Етър
Скандал с бой е станал на вчерашната тренировка на Етър, съобщава сайтът “Болярски новини". Според материала помощник-треньорът Тодор Колев и капитанът Иван Стоянов са си разменили крошета по време на заниманието във вторник.
“Още по-лошото е, че свидетели на инцидента, който станал на терените на Спортното училище, стават не само футболистите, но и деца от школата на клуба. След мелето Стоянов, който е актуалният капитан на “виолетовите", е потърсил помощ, облян в кръв, разказаха възмутени очевидци. На същата тренировка е имало още серия от подобни сблъсъци и "прехвърчане на искри", в които са участвали и други играчи като Здравко Илиев и Ерол Дост. Случаят е показателен и за нажежената обстановка в съблекалнята на клуба ни, който напоследък никак не радва феновете си, заради посредствените си игри и то срещу преки конкуренти в класирането.
Повечето фенове открито негодуват и срещу треньора Росен Кирилов, който разполага с качествена селекция и добър бюджет, но тимът губи облика си, изграден при предшественика му Красимир Балъков.Със сигурност повлиява и оттеглянето на основния благодетел Александър Нанков. По случая се очакват и дисциплинарни наказания и отговорност за уронване на престижа на виолетовите", пише дословно в материала.
- Митьо Пищова от Тему
- Майкъла: Левски ни утрепаха от бой, а ние мислим за Локо Пловдив
- Хосу Урибе: Трябва да победим във Враца и да има феърплей
- Ясен Петров: Не съжалявам за нито един момент в Добруджа
- Цветомир Найденов отново нападна съдийството след мача с Лудогорец
- Септември удари Берое в Стара Загора и излезе от опасната зона
- Локомотив София спечели малкото столично дерби срещу Славия
- Спартак Варна победи Монтана и запази надеждите си за спасение