Кубрат Пулев: Мечтая да защитя световната титла на новия стадион на ЦСКА
Най-добрият български боксьор Кубрат Пулев сподели, че мечтае да спечели световната титла догодина и да проведе защита на новия стадион на футболния ЦСКА. Кобрата каза това на пресконференция в София послучай галавечерта на 14 декември в Пловдив, когато брат му Тервел ще се бие за интернационалната титла на Световната боксова асоциация срещу американеца Дешон Уебстър.
"Националният стадион "Васил Левски" не е особено подходящ за бокс. Сега чувам, че ЦСКА ще има чисто нов стадион, който ако се изгради до една година, би бил отлично място за боксови срещи. Той ще бъде по-малък с капацитет около 20 хиляди места. Така че нека си помечтаем ако стана или като стана световен шампион, да проведа една от защитите на титлата на новия стадион на ЦСКА", каза Кобрата.
Пулев е известен фен на ЦСКА, като доста често посещава двубои на тима. Той е приятел със собственика на "червените" Гриша Ганчев.
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша
- Петър Маринов: Показахме, че можем да отстраним Спартак Търнава
- Алвеша: Заслужавахме победата, но всичко ще се реши в реванша