Десподов: Ако ми гласуват доверие, ще се радвам да съм капитан на България
Българският национал Кирил Десподов говори пред медиитеслед победата на България над Чехия с 1:0. Бившият играч на ЦСКА направи добър мач и асистира за гола на Васил Божиков. Десподов заяви, че тимът е играл за Ивелин Попов и, че е готов да се превърне в един от лидерите на тима и, че ще е чест за него да стане капитан.
"Момчетата играха за него, той го заслужава“, заяви Десподов. "Готов съм да поема по-сериозна отговорност. Или си лидер, или не си. На възраст съм да поема голяма отговорност. Ако се гласува ще поема отговорността да съм капитан. Това е огромна чест“, заяви Десподов.
"Показахме доста хъс и характер. Контузията? Сега съм малко по-добре. Лошо ме удари в главата. Трябва повече оптимизъм. Кофти е да играеш без публика. Хубаво е, че успяхме да зарадваме дечицата, които бяха дошли“, добави още футболистът на Щурм Грац.
- Светослав Дяков напусна ръководството на Пирин Благоевград
- Драма на „Герена“: Левски измъкна победата срещу Локо (Пд) в 88-ата минута
- Лудогорец без проблеми срещу Монтана: „Орлите“ решиха всичко още до почивката
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Левски ще парафира с нов играч за едва 4 месеца
- Пацо Тигъра не иска да си поднови договора с Черно море
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец