Стойчо Младенов няма планове с ЦСКА - остава в Кайсар и през следващата година
Казахстанската преса съобщи, че Стойчо Младенов ще остане на треньорския пост в Кайсар, след като спечели Купата на страната вчера.
Държавният секретар на Казахстан Кримбек Кушербаев, който е бивш управител на Кизилородската област, поздрави тима с победата на финала над Атирау и оповести, че българският треньор ще бъде начело на тима при участието в Лига Европа.
"Настоящият договор на Младенов с клуба изтича през ноември, но скоро ще бъде подновен. Говорихме с настоящия управител на Кизилордската област Куанишбек Искаков и ръководителите на областния спорт в града и и искам да обявя, че Стойчо Младенов ще продължи работата си в Кайсар. Мисля, че отборът ще покаже добра игра в Европа", каза Кушербаев пред местните медии.
Стойчо вече се прибра в България и до края на седмицата ще отмаря след заслужения успех на финала за Купата на Казахстан.
- Берое готви жалби срещу съдиите, подпрели ЦСКА
- Евтини билети за Монтана - ЦСКА
- ЦСКА не допусна изненада в Стара Загора (видео)
- Ивайло Киров: Мъчение е да гледаш ЦСКА
- Берое пусна билетите за мача с ЦСКА
- ЦСКА ще си тръгне с 3 точки от Стара Загора
- ЦСКА може да играе в Пловдив в евротурнирите
- Днес става ясно дали ЦСКА ще се отърве от ненужен