Феновете на Левски искат среща с ръководството
Националният клуб на привържениците на Левски отново поиска среща с ръководството и собствениците на клуба. Феновете припомниха какво са публикували на 3 септември 2019 г. и твърдят, че все още няма отговор на техните писма.
Ето какво написаха от НКП на 3 септември 2019 г., като днес феновете обявиха, че все още чакат отговор от ръководството:
Уважаеми Левскари,
"Националният клуб на привържениците на Левски“ разработи и прие, съгласувано с организираните структури в страната и чужбина, стратегия, която цели да регламентира отношенията на привържениците с ПФК Левски.
За тази цел Управителният съвет на НКП "Левски“ отправи две официални покани за среща до ръководството на акционерното дружество, включително и до това на Нове Холдинг, на която нашите предложения да бъдат обсъдени и доразвити.
След повече от месец чакане така и не получихме официален отговор на предложенията за дискусия.
Поради тази причина намираме за уместно да запознаем левскарската общност с предложенията, които сме разработили и нашата визия за бъдещето.
В случай, че ръководството на ПФК "Левски“ прецени участието на НКП "Левски“ за нежелателно и контрапродуктивно, то ние настояваме това да бъде оповестено ясно и публично.
При такова развитие, нашата организация заявява, че няма да пречи на успешното изпълняване на заложните в стратегията цели.
Напротив, ние ще бъдем поне толкова деен коректив на действията по имплементирането им, колкото е била взискателна критиката към действията на НКП до момента.
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
- Веласкес: Само няколко неточности, на които трябва да обърнем внимание
- Левски без победа и в третата си контрола