ЦСКА пращат хора за разузнаване в Несебър
Берое стартира днес участието си в турнира за Купата на България през този сезон. Съперник в 1 кръг от надпреварата е съставът на Поморие. Срещата ще се играе в Несебър и започва в 16 ч. Главен съдия на двубоя е Димитър Димитров от София.
На трибуните на стадиона обаче ще има и поне един човек от щаба на ЦСКА, разбра FTV. Той ще бъде там със задачата да види силните и слабите страни на Берое. Очакванията са, че треньорът на тима от Стара Загора Александър Томаш може да пробва няколко промени, но като цяло той ще разчита на едно ядро от най-добрите си играчи.
Ето групата на "зелените“ за мача:
Душан Перниш, Пламен Колев, Милен Желев, Ерол Алкан, Карлос Охене, Мартин Камбуров, Вандерсон Виана, Иван Бандаловски, Яя Меледже, Ибрахима Конте, Петко Цанков, Зоран Йосипович, Георги Ангелов, Рубен Бриджидо, Виктор Генев, Ахмед Тубе, Иван Минчев, Юлиан Ненов;
Съперникът на Берое заема 16 място в класирането на Втора лига. Старши треньор на тима е Малин Орачев.
Мачът на стадион "Градски“ в Несебър ще бъде ръководен от Димитър Димитров от София, а негови помощници ще бъдат Андрей Николов от София и Кирил Чакъров от Сандански.
В края на седмицата пък е двубоят между Берое и ЦСКА, като той ще се състои на стадиона в Стара Загора.
- Христо Янев: Бяхме наясно какъв терен ни очаква
- Илиан Илиев: В такъв мач е ключово да вкараш първия гол
- Черно море сложи край на добрата серия на ЦСКА (видео)
- Генчев: ЦСКА са в добра ситуация, върви им играта
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов