Антон Недялков: Много ги бихме, не го очаквах
Бранителят на Лудогорец Антон Недялков говори след разгромната победа с 5:1 над ЦСКА Москва в Лига Европа.
"Щастлив съм от показаното от нашия отбор. Не очаквах такава изразителна победа, но явно сме си свършили работа. Когато играем бързо, няма как да ни се противопоставят. Горди сме от успеха, а това е и престижен успех за българския футбол. Дано в следващите мачове затвърдим. Не можем да сравняваме предните мачове с Ференцварош", заяви Недялков.
"Винаги има какво да подобряваме, а треньорът ще ни покаже. Дано изчистим грешките, защото допуснахме един гол, а това значи, че грешим", коментира левият защитник и национал на България.
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
607