Трансферна бомба: Арда Кърджали взе играч oт Ливърпул (видео)
Ръководството на Aрда Кърджали продължава да прави трансферни удари. Днес договор с клуба подписа Конър Рандъл. След като успешно премина всички медицински прегледи, бившият футболист на Ливърпул се видя с президента на тима Петър Пешев. Двете страни се разбраха и подписаха договор за 2 години.
Конър Рандъл е юноша на Ливърпул, с който прави и дебют във Висшата лига под ръководството на Юрген Клоп. Той е на 24 години и играе на поста десен бек. Има изиграни близо 100 мача в различните възрастови групи на Ливърпул.
След това е играл под наем в Шрюсбъри, шотландския Хартс и Рочдейл.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]