Звезди на Лудогорец надъхват капитана на ЦСКА за трансфер
Футболистът на Лудогорец Марселиньо публикува любопитна снимка на своята страница в социална мрежа. На нея той е със своя съотборник Вандерсон, както и Николай Бодуров. На нея тримата са с екип на националния ни отбор.
Интересното е, че Марселиньо е добавил емотикони зелено сърце и орел, символизиращи Лудогорец. Отборът от Разград играе в зелено, а прозвището им е "орлите". Специално внимание е отделено на Бодуров, отбелязан от Марселиньо.
Според източник на FTV играчите на Лудогорец са провели разговори по темата с капитана на ЦСКА, който от един месец не играе за клубния си тим, заради неразбирателство с треньора Люпко Петрович. Не е изключено играчът на "армейците" да поиска трансфер в тима от Разград, където ще се събере с бившите си съотборници - Станислав Манолев, Антон Недялков и Жоржиньо.
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша
- Петър Маринов: Показахме, че можем да отстраним Спартак Търнава
- Алвеша: Заслужавахме победата, но всичко ще се реши в реванша