ЦСКА отдаде почит към загиналите български военни край Вуковар (снимки)
Представители на ЦСКА се преклониха пред паметта на загиналите наши сънародници край Вуковар. Градът се намира близо до Осиек, където тази вечер ще се играе реваншът от втория кръг на Лига Европа между ЦСКА и Осиек.
Армейската делегация пътува до Вуковар и поднесе венци на мемориала, който напомня за делото на българските военни. В костницата във Вуковар са погребани 1027 родни войници, офицери и доброволци, които губят живота си в заключителната част от Втората световна война. 325 от тях са с неизвести имена.
Събитието уважи и заместник-посланика на България в Хърватия Никола Николов, който ще бъде сред специалните гости на мача довечера.
"Това е една от инициативите, с които клубът ни, съвместно със Специалните сили на Българската армия, ще отбележи 75-та годишнина от участието на нашите военни във Втората световна война", обявиха от пресслужбата на "армейците".
- Цветомир Найденов отново коментира съдийството и решенията на БФС
- ЦСКА 1948 привлича Жул Мейер, Цветомир Найденов загатна за нов трансфер
- Бойко Величков: Позицията на организираните ни привърженици тежи на клуба
- Ето кога стартира подготовката си ЦСКА
- Турски отбор иска Кошмара
- Цветомир Найденов обяви резултатите от „кастинга за треньори“ в ЦСКА 1948
- ЦСКА 1948 се раздели с трима футболисти след края на сезона
- Психоложка: Сега всичко в ЦСКА е чудесно, но имаше много тежки периоди