Евандро: Петрович вдъхва достатъчно увереност
Героят за ЦСКА Евандро сподели, че според него Петрович е страхотен треньор и с него се работи отлично. Бразилецът говори след двубоя срещу Славия, в който донесе победата с двете си попадения.
"Да, наистина беше труден мач. Успях да вкарам два гола и да донеса победата на своя отбор. Не се чувствам като звезда. Надявам се да продължим да показваме добро лице както тук във вътрешното първенство, така и в европейските клубни турнири. Чака ни труден мач с Осиек", заяви Евандро в ефира на Диема.
"Трябва да влезем много концентрирани в този мач, за да се поздравим с краен успех. Петрович е треньор, който вдъхва достатъчно увереност не само на мен, но и на целия отбор. Дава едно спокойствие на всички и с него се работи страхотно", каза още бразилецът.
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Янев ще има специален разговор с Делова
- ЦСКА надви Локомотив София, Пиедраита блесна с красив гол
- ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив не се победиха в Бистрица
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев