Гриша Ганчев: Разбрахме се да не се купуват мачове, да не се купуват съдии
Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев коментира срещата между футболните босове и премиера Бойко Борисов, на която присъства. Всички те се срещнаха в Министерски съвет, където обсъдиха феърплея в българския футбол.
"Договорихме се. Дано да е за последен път и да има феърплей. Разбрахме се да не се купуват мачове, да не се купуват съдии, да не се пробиват отбори и така нататък. Да има пълен феърплей и да победи най-добрият", лаконичен бе Ганчев пред медиите.
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
1101
За миг си представих Глейзър, Хенри, Крьонке и Леви да се съберат с премиера на Великобритания и да си кажат: "Е, хайде да спрем да купуваме мачове, а?". И другите да кажат: "Е, хайде". И това да е официалното заявление след срещата....
Напрау убиха коча с лопатата.... :D