Военните сили се включиха в кампания на ЦСКА
След като преди седмица представители на ЦСКА и лекари под пагон от Военномедицинска академия се обединиха зад каузата "Дари кръв, спаси живот!", сега в тази кампания се включиха и военните от Командването на силите за специални операции на Българската армия.
Екип на ВМА пътува до поделението в Пловдив, където генерал Явор Матеев, неговите заместници и десетки военни дариха безвъзмездно кръв и дадоха личен пример как един благороден жест може да даде шанс за живот на много болни в беда.
Военните от Специалните сили са верни привърженици на ЦСКА и бяха част от незабравимия празник по случай 70-годишния юбилей на клуба.
Преливането на кръв и кръвни продукти ежегодно спомага на милиони хора в целия свят. Не се страхувайте да спасявате и вие човешки животи. Всеки желаещ може да дари кръв в Центъра по трансфузионна хематология на ВМА всеки ден от 08:30 до 16:00 часа.
- ЦСКА 1948 си връща Костадин Илиев
- ЦСКА превзе дома на ЦСКА 1948 и излезе втори
- ЦСКА 1948 привлече боливийски национал
- Лапеня, Турицов и Илиан Илиев напускат ЦСКА
- ЦСКА ще си тръгне с победа от Бистрица
- Десподов претърпя операция
- Интересни имена в трансферния списък на ЦСКА
- В Бистрица няма да има фенове на ЦСКА в домакинския сектор