Кметицата на София посече ЦСКА за новия стадион
Кметът на София Йорданка Фандъкова коментира в ефира на БНТ горещата тема със стадиона на ЦСКА "Българска армия“. Градоначалникът прикани "червените“ да представят плановете си за съоръжението. "Няма да допуснем разширяване на двата стадиона в Борисовата градина, категорични сме“, отсече тя.
Конфликтната точка е, че от ЦСКА искат да изградят чисто нов стадион на мястото на сегашния, но решението на общината е да не допуска ново строителство в парка.
"Проектът в момента е в начална фаза на обсъждане. Имам забележки, които съм заявила. Самият архитект Ковачев публично заяви, че приема голяма част от тях и ще промени проекта. Сега предстои обсъждането.
До 19 юни се приемат предложения от всички. На 26 юни те ще бъдат представени отново", обясни Фандъкова.
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения