Доскорошният служител в БФС Павел Колев също със сериозна глоба
Изпълнителният директор на Левски Павел Колев също получи сериозна глоба от Дисциплинарната комисия към БФС за уронване на престижа и създаване на негативизъм към българското съдийство, подобно на треньора на ЦСКА Любослав Пенев и футболиста Кристиян Малинов.
По сезиране на Комисия "Етика и феърплей“ към БФС за уронване на престижа и създаване на негативизъм към българското съдийство в средствата за масова информация, на основание чл. 37, ал.1, т.17, предложение 2, б. В от ДП /2018/2019/ – ДК наказва Павел Колев – изпълнителен директор на Левски с глоба в размер на 5000 лева.
Останалите наказания, касаещи Левски:
За нерегламентирано използване на факли и димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2018/2019/ – ДК наказва Левски с имуществена санкция в размер на 300 лева.
За възпламеняване на пиротехнически средства извън сектора опасни за здравето, на основание чл. 37, ал.1, т.4, б. А, предложение 3 от ДП /2018/2019/ – ДК наказва Левски с имуществена санкция в размер на 3000 лева.
За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2018/2019/ – ДК наказва Левски с имуществена санкция в размер на 1000 лева.
- Левски ще си върне самочувствието срещу закъсалия Спартак
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Веласкес: Проблемът срещу Славия не бе в ротациите, вече мислим за Спартак
- Георги Марков: Левски има два големи капитала – публиката и Сираков!
- Ратко Достанич: Играчите работят неуморно
- Венци Стефанов: Преди един-два месеца врещяха като заклани "Заги-Заги-Маги"
- Веласкес: Отборът е на 1-во място и момчетата не са го спечелили на томбола
- Славия удари по шампионските амбиции на Левски