Томов: Левски има повече дългове от ЦСКА, а не е пратен в Трета лига
Бившият собственик на ЦСКА Александър Томов разкри в интервю за Канал 3, че "червеният" клуб е бил умишлено фалиран през 2016 година. Според него лицензът на Левски също е трябвало да бъде отнет, заради сегашното състояние на ‘сините".
"Срещу ЦСКА бе извършено престъпление и то два пъти. Първият е, когато бе отнет евролиценза ни през 2008г. и вторият, когато клубът бе умишлено фалиран. Това е подсъдно, а виновните за това дело се знаят от всички. Левски в момента има повече задължения от тези на ЦСКА преди години. нашият отбор обаче бе пратен във "В" група, а срещу Левски няма реакция. Аз искам двата гранда да бъдат силни, защото това вдига нагоре целия ни футбол. Нивото сега е паднало драстично. Моят ЦСКА бе направен без компромиси и с не толкова много пари, както всички твърдят. Играчите ни тогава бяха оценени на 20 млн.", каза Томов пред Канал 3.
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив