ЦСКА се раздели с национал часове след пристигането на Пенев
ЦСКА се раздели с бранителя Станислав Манолев. Днес 33-годишният футболист разтрогна договора си с клуба по взаимно съгласие. Новината става факт часове, след като Любослав Пенев стана треньор на тима.
Пред поливалентният футболист има няколко оферти от чуждестранни тимове, които той ще разгледа в близките дни.
Борбеният защитник акостира на "Армията" през лятото на 2016 година и оттогава изигра общо 70 мача с червената фланелка във всички турнири, в които записа 5 гола и 14 асистенции.
"Благодарим на Манолев за себераздаването, хъса и професионалното отношение. Със своя богат международен опит той бе в помощ и пример за по-младите си съотборници. Пожелаваме му успех в бъдещите житейски и спортни начинания!", обявиха от пресслужбата на ЦСКА
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
- ЦСКА 1948 привлече бивш футболист на Борусия Дортмунд
- Цветомир Найденов: Сами срещу футболната мафия!
- Пуснаха билетите за Черно море - ЦСКА
- Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев
568