ЦСКА започва подготовка на 9-ти, армейците уредиха 4 контроли
След зимната почивка, старши треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро ще събере футболистите за първа тренировка на базата в Панчарево на 9 януари. В първите 3 дни от подготовката играчите ще преминат задължителните медицински прегледи на групи. До 13 януари тимът ни ще тренира двуразово в София, а на 15 ще замине за испанския курорт Марбея, където ще се подготвя до 29 януари. Последното занимание на отбора преди отпътуването за Испания ще бъде открито за медиите.
По време на двуседмичния лагер армейците ще изиграят 4 контроли. Първата ще се състои на 16 януари срещу германския Бохум, а преговорите със съперниците за останалите проверки са в процес на финализиране.
След завръщането в София, в зависимост от метеорологичните условия, ще се прецени дали тимът ще тренира на базата в Панчарево, или ще бъде проведен и втори подготвителен лагер. До старта на полусезона щабът планира още две контроли на родна земя.
В първия официален двубой за годината гостуваме на Черно море, като датата и началният час все още не са обявени.
- Найденов за съперника на ЦСКА: Лесен съперник за четата от Ловеч
- Ясен е съперникът на ЦСКА във 2-я квалификационен кръг на ЛЕ
- ЦСКА 1948 срещу Спартак Търнава в ЛК
- Ето кой е с най-дълга ваканция в ЦСКА
- Найденов с нова закачка: ЦСКА 1948 вече тренира по стратегията на „фейсбук треньора“
- ЦСКА извади късмет: Дери Сити е първото препятствие в Лига Европа
- ЦСКА чака съперника си в Лига Европа: Войводина и Клуж сред опасните варианти
- Ради Здравков: За ЦСКА всичко освен титла е провал