Жерсон Кабрал: Ако не печелим, хората отвън започват да ни критикуват
Жерсон Кабрал се превърна в герой на Левски в мача с Дунав, след като реализира първите два гола за победата с 3:0. Националът на Кабо Верде не бе реализирал в първенството от края на септември.
"Беше хубаво за мен, че вкарах голове, но не това е най-важното. Искам да имам влияние към начина, по който играя. Вкарах и срещу Черно море за Купата, но не това е най-важното. Доволен съм, че победихме с 3:0. Честно казано, не играхме много-много добре, но се справихме добре. Когато си вкарал три гола за едно полувреме, не може да кажеш, че елоша работа. Но трябва да създаваме още положения, по-рано да решаваме мача. Има какво да подобряваме. Но след две поредни загуби винаги е хубаво да се върнем към победите", заяви играчът в ефира на Диема.
"Имаме такава амбиция, трябва да спечелим всички мачове, така виждам Левски, защото ако не спечелим, хората отвън започват да говорят, да ни критикуват. Това трябва да е играта на Левски. Трябва да се опитаме да спечелим всички мачове."
Кабрал коментира и темата с оставането му в отбора. "Моят агент говори с ръководството. Аз говорих с президента, той сподели своите мисли по моята ситуация, аз също, сега всичко е между президента и агента ми. Да, чувствам се добре, разговорът с президента беше позитивен, сега всичко зависи от тях."
- Левски удържа 0:0 срещу АЕК и остави всичко за реванша
- Левски получи още два блока за феновете си, над 1500 привърженици ще могат да гледат мача с АЕК
- Хулио Веласкес: Ще е много труден мач, но вярвам в нашия отбор
- Играч на Левски може да стане национал на Ангола
- Новата звезда на Левски вече тренира с отбора
- Пуснаха още билети за Левски - АЕК, буферна зона почти няма да има
- Левски иска добър резултат срещу най-трудния си съперник до момента
- Бивш играч на Левски парафира с Арис Солун