Ходжсън доволен от привличането на Мейрелеш
Мениджърът на Ливърпул Рой Ходжсън сподели задоволството си от привличането в състава на мърсисайдци на португалския полузащитник Раул Мейрелеш. Левият защитник на Фулъм Пол Кончески се очаква да се присъедини към червените в следващите няколко дни.
"Много сме доволни от привличането на Раул. През летният трансферен прозорец загубихме няколко класни халфа като Йоси Бенюн, Алберт Риера и Хавиер Масчерано, а Алберто Акуилани беше даден под наем на Ювентус. Надявам се трансфера на Кристиан Поулсен и на Раул Мерелеш да се отразят добре на клуба. Те са двама много добри играчи, който могат да помогнат на Ливърпул," сподели Ходжсън.
"Тяхните трансфери бяха наложителни иначе щяхме да останем с много малко играчи. Надявам се сделката с Пол Кончески да приключи в следващите няколко дни. Той е един от най-талантливите млади играчи в Фулъм, които познавам," добави Ходжсън.
- Ливърпул започна преговори за таланта на ПСЖ Ибрахим Мбайе
- Ливърпул започна официални преговори с ПСЖ за Брадли Баркола
- Журналист призова Ливърпул да си върне Трент Александър-Арнолд
- Ливърпул не смята да се разделя с Коди Гакпо
- Собослай посочи големия проблем на Ливърпул преди новия сезон
- Ираола успокои феновете на Ливърпул за Фримпонг
- Ливърпул не се отказва от Къртис Джоунс, възможен е нов договор
- Лийдс направи зрелищен обрат от 0:2 срещу Ливърпул в контрола
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]