Носител на Купата с ЦСКА си тръгна от Дунав преди мача с армейците
Полузащитникът Александър Александров е разтрогнал договора си с Дунав вчера. За това призна днес треньорът на русенци - Людмил Киров. Роденият през 1994 година халф сам е изявил желание да си тръгне от русенския клуб, където пристигна от лятото. Сашо записа малко мачове с небесносинята фланелка, а напоследък лекуваше контузия. Всичко това се случва дни преди гостуването на ЦСКА в Русе, а любопитното е, че Александър Александров е бивш футболист на "червените". Той беше на "Армията", когато тимът под ръководството на Христо Янев играеше във "В" група и през май 2016 година спечели Купата на България.
"Благодаря му, пожелавам му успех и дано бързо да си намери отбор, в който да играе по-редовно. Ще се разделим с още играчи, но не е момента да говорим за това сега. Има още пет мача, нека да ги изиграем и тогава ще преценяваме“, заяви треньорът на "драконите". Киров добави, че другата седмица към отбора ще се присъединят двама футболисти, които ще изкарат пробен период в Дунав – естонец и поляк, играещи като десен защитник и дясно крило.
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения