Камбуров: Левски имаха едно положение и го вкараха
"Защо Берое загуби? Сигурно Левски е играл по-добре. Вкараха си положението. Ние имахме една греда през първото полувреме. Мисля, че те нямаха чак толкова много положения, но веднага след мача не мога да дам точна оценка. Мисля, че беше равностоен мач, но те вкараха от едно положение", заяви нападателят на Берое Мартин Камбуров след поражението от Левски с 0:1.
"От старта на сезона ми прави впечатление, че всички отбори допускат грешки. ЦСКА и Левски са малко по-добре с точките, но и те грешат. Силите са изравнение и всеки може да победи всеки. Два мача ако победиш или два мача, ако загуби и виждаш как класирането коренно се променя. Ще бъде интересно до края на шампионата", добави Machine Gun.
"Напрежение? При мен не е имало. Да, мачът се играеше на "Герена", но ние трябваше да играем по-спокойни. Лично мен Левски не ме изненадаха. Надявам се хората да продължат да се връщат на стадионите. Приятно е когато има повече публика. За нас футболистите е по-приятно", каза още Камбуров.
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
- Веласкес: Само няколко неточности, на които трябва да обърнем внимание
- Левски без победа и в третата си контрола
- Левски си спомниха за европейския шампион Топето
- На "Герена" следят още играчи на Локо Пловдив