Без нарушения на обществения ред преди, по време и след мача ЦСКА - Копенхаген
Футболната среща от Лига Европа на Националния стадион "Васил Левски“ между отборите на ЦСКА и ФК Копенхаген – Дания се проведе без сериозни нарушения на обществения ред. Не бяха допуснати инциденти по време на мача. Това обявиха от пресслужбата на МВР.
Служители на СДВР се грижиха за опазването на реда на територията на София преди, по време и след мача. Феновете напуснаха стадиона без инциденти. Нямало е нарушения на обществения ред по улиците в района и в посоките на изтегляне на привържениците на двата отбора.
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
920
КОМЕНТАРИ
10.08.2018 в 13:22
Чудесна новина! Струва си всеки път в материалите си да споменавате и констатациите на полицията.