Жеферсон се контузи и отпада за първия мач срещу Копенхаген
Защитникът на ЦСКА Жеферсон Телес почти сигурно ще пропусне днешното домакинство срещу Копенхаген от третия квалификационен кръг на Лига Европа.
Бразилецът е получил травма на последната тренировка на тима и най-вероятно няма да може да започне срещу датчаните. Жеферсон е получил оток след единоборство със съотборник.
Това ще се окаже голям проблем за Нестор Ел Маестро, който няма да може да разчита и на друг титулярен защитник - наказания Николай Бодуров. Станислав Манолев пък все още не е готов за игра, след като дълго време лекува тежка контузия. Националът дори не попадна в групата за мача. Така треньорът вероятно ще използва Ангел Лясков, който има малко изиграни минути в Лига Европа, след като се появи като резерва в реванша между ЦСКА и Адмира. Вариант е и Александър Дюлгеров.
- Найденов с нова закачка: ЦСКА 1948 вече тренира по стратегията на „фейсбук треньора“
- ЦСКА извади късмет: Дери Сити е първото препятствие в Лига Европа
- ЦСКА чака съперника си в Лига Европа: Войводина и Клуж сред опасните варианти
- Ради Здравков: За ЦСКА всичко освен титла е провал
- ЦСКА 1948 с две контроли по време на лагера в Банско
- ЦСКА 1948 привлече боливийския национал Ектор Куеяр
- Найденов обяви четири трансферни решения в ЦСКА 1948
- ЦСКА 1948 и Славия в битка за национал на Гамбия