Футболист на Лудогорец отива на Световното
Халфът на Лудогорец Яцек Горалски ще играе на Световното първенство в Русия, което започва на 14 юни. Селекционерът на "Дружина полска“ Адам Навалка определи групата от 23-ма футболисти, като в нея попада Горалски, който ще е съотборник със звезди като Роберт Левандовски, Войчех Шченсни, Якуб Блажчиковски, Пьотър Зиелински и Аркадиуш Милик. Полша е в една група със Сенегал, Колумбия и Япония.
"ПФК Лудогорец пожелава успех на Яцек Горалски и Полша по време на Мондиал 2018 и го чака за битките от предварителните кръгове на Шампионската лига", обявиха от пресслужбата на разградчани.
- Трусове в Лудогорец: готвят голяма чистка в ръководството след слабия сезон
- Пробвайте знак Х за Лудогорец - Левски
- БФС обяви програмата за 26-ия и 27-ия кръг в efbet Лига
- Лудогорец се препъна срещу Локомотив Пловдив
- Лудогорец пусна билетите за дербито с Левски
- Кайзера: От Левски зависи дали ще стане шампион
- Лудогорец спечели над 7 милиона евро от евротурнирите
- Ница и Базел се интересуват от Станич
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]