Над 100 деца от цяла България се явиха на кастинг за влизане в Академия Лудогорец
Над 100 момчета от всички краища на България се явиха на традиционния летен кастинг за прием във футболната академия на Лудогорец, обявиха от пресслужбата на шампионите. Изпитът се състоя в събота сутринта на клубната база "Гнездо на орли“. Под ръководството на треньорите и скаутите в школата на разградчани, талантите минаха пет различни теста, като проверката на футболните им умения завърши с двустранна игра.
"Благодаря на децата и техните родители, които избраха да се явят на кастинг в Лудогорец“, заяви шефът на школата Яков Папарков. "Удовлетворен съм от факта, че на този прием дойдоха не малко таланти, които ще бъдат приети в нашата академия“.
До края на следващата седмица ще станат ясни имената на момчетата, които ще влязат в Академия Лудогорец.
- Лудогорец се раздели с Пер-Матиас Хьогмо
- Станич преминава в Олимпиакос през следващата седмица
- Лудогорец разби Етър с 11 гола в зрелищна контрола
- Новите екипи на Лудогорец с вдъхновение от древен Абритус
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]