Локо Пловдив поиска наказание за рефера Николай Йорданов
Ръководството на Локомотив Пловдив сезира съдийската комисия към БФС относно решението на главния рефер Николай Йорданов да покаже директен червен картон на състезателя на тима Анте Аралица в 91-та минута на срещата между Черно море и Локомотив в сряда (16.05). Ето какво обявиха "смърфовете" на своя официален сайт:
Видно е на видеоповторенията от двубоя, че такова нарушение не съществува. Надяваме се на адекватно решение на съдийската комисия и същия да бъде санкциониран съгласно правилника и разпоредбите на БФС.
- Локо Пд назначи нови треньори и продължи със словенец
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
- Локомотив (Пловдив) подписа тригодишен договор със „Сезам“ като генерален спонсор
- Крушарски: Доказах, че спирачки няма
- Френски инвеститори започнаха одит на Локомотив Пловдив
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]