По 10 лв плащат феновете на Локо Пловдив за мача със Славия
Локомотив Пловдив гостува на Славия София в реванш от плейофите на Първа лига. Срещата е насрочена за 13 май (неделя) от 19:00 на националния стадион "Васил Левски", като "смърфовете" имат преднина от 3:1 от първата среща. Главен съдия на двубоя ще бъде Станислав Тодоров.
Билетите за привържениците на Локомотив ще струват по 10 лева. Талоните ще се продават в деня на мача на касите на сектор "Г" до езерото "Ариана", а феновете на "черно-белите" ще влизат от вход 24.
За срещата е организирана и екскурзия от фенклуба. Цената на пътуването е 12 лв, а за членове - 8 лв.
- Локомотив Пловдив обновява терените на „Лаута“ преди ключовата фаза от сезона
- Локо Пловдив пречупи Септември (видео)
- Френски инвеститори проявяват интерес към Локомотив Пловдив
- Съдийската комисия: Имаше дузпа за Левски срещу Локо Пловдив
- ВАР съдията от "Герена" бил в отбора на Левски София-Запад
- Драма на „Герена“: Левски измъкна победата срещу Локо (Пд) в 88-ата минута
- Левски няма право на грешка срещу Локо Пловдив
- Локо Пловдив не е брал такъв срам от 17 години
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]